Junior disponent - hľadáme absolventov dopravných škôl!

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2020-11-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Si absolvent/ka a chceš sa naučiť o vnútroštátnej distribúcii? Chceme Ťa spoznať :-)
Vaše úlohy
  • budeš pracovať v tíme so skúsenými kolegami a kolegyňami
  • spoločne budete plánovať a vyťažovať vozidlá, ktoré doručujú tovar po Slovensku
  • naplánujete optimálne trasy pre doručovanie a vyzdvihovanie tovaru po ceste späť
  • počas dňa budeš sledovať stav doručenia naplánovaných zásielok
  • po návrate spracuješ dokumentáciu a prevezmeš hotovosť
  • ak budú chýbať vozidlá, spolu budete hľadať ďalšie kapacity
  • budeš sa učiť postupne a môžeš sa pýtať, koľko chceš
  • pracuje sa na dve zmeny (04:00 - 12:30, 12:30 - 21:00) v týždňových intervaloch
Váš profil
  • zaujíma Ťa doprava a skrátka máš chuť pracovať a učiť sa
  • si aktívny človek, efektívny, odvážny a veselý
  • máš tímového ducha, vieš, že na dobrom výsledku sa vždy podieľa viac ľudí
  • máš odvahu rozhodnúť aj sám/sama
  • neprekáža Ti dvojzemnná prevádzka
  • máš stredoškolské vzdelanie
Naša ponuka
  • hľadáme absolventov najmä stredných dopravných škôl
  • chceme Ťa naučiť všetko o doručovaní tovaru, vyzdvihovaní, komunikácii s dopravcami
  • dáme Ti možnosť uplatniť rozhodovacie schopnosti a získať odbornosť
  • môžeš sa u nás veľa sa naučiť
  • ponúkame ti miesto v stabilnej a zdravej firme
  • môžeš sa vzdelávať a učiť, koľko len chceš
  • na začiatok ponúkame ohodnotenie 1000 € ako variabilná zložka a ročný bonus
  • Ty si prines odhodlanie a chuť do práce, ostatné tu už máme pre Teba pripravené

Naša ponuka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Váš profil

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis
ID: 3973166  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.