Junior dispečer/ka na polovičný úväzok

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2020-10-01
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiacFrom 450 EUR per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
  • Chceš pracovať v doprave ako disponent/ka? Tak poď k nám!
Vaše úlohy
  • začneš pracovať na skrátený úväzok denne od 06:00 - 10:00
  • Tvoje budú administratívne úlohy na oddelení vnútroštátnych prepráv
  • od vodičov budeš preberať podklady, ktoré spracuješ v príslušnom programe
  • budeš zodpovedný/á za preberanie hotovosti
  • postupne Ťa naučíme plánovať doručovanie
  • naučíš sa trasy a smery tak, aby si v budúcnosti doručenie zásielok dokázal/a naplánovať samostatne
  • táto práca je vhodná aj ako brigáda

Naša ponuka

  • ponúkame Ti odrazový mostík do sveta prepráv a logistiky
  • začneš tak, že sa naučíš základné úlohy a postupne môžeš priberať ďalšie
  • máme pre Teba vedomosti a poznatky, ktoré Ti odovzdajú kolegovia
  • zaučíme Ťa do moderných programov, v ktorých sa doprava odohráva
  • budeš mať každodenný kontakt so skladom a so šoférmi - všetko, čo plánuješ, si môžeš aj pozrieť naživo
  • na skrátenom úväzku Ti ponúkame 450 € brutto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Váš profil

  • nemáš ťažkosti s ranným vstávaním :-)
  • si systematický/á, dobre si vieš zorganizovať čas
  • k úlohám sa staviaš zodpovedne - máš na starosti hotovosť, ale aj spracovanie dát v systéme
  • nebojíš sa vyskúšať nové úlohy - napríklad disponovanie
  • baví Ťa doprava alebo sa o túto sféru zaujímaš a chceš v tomto odvetví pracovať
  • rád/rada sa učíš od iných, skúsenejších, ale premýšľaš sám/sama za seba

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis