IT service desk junior

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2020-10-01
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacFrom 1000 EUR per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Viacero perspektív – dobré riešenie!
Vaše úlohy
  • Ste posilou nášho tímu, spracúvate požiadavky, resp. sa staráte o vypracovanie systémovo-technických riešení
  • Spoločne s kolegami pracujete na rozvíjaní riešenia Transport Management System (TMS)
  • Pripravujete dokumentáciu, udržiavate kvalitu pomocou pravidelných funkčných testov, školíte zamestnancov

Naša ponuka

  • samostatná práca a primerané možnosti sebarealizácie
  • podieľanie sa na tvorení inovatívnej budúcnosti (napr. na medzinárodných projektoch) vďaka kreatívnym nápadom
  • radosť z práce a odborné úlohy
  • moderné pracovisko vo finančne nezávislej a stabilnej spoločnosti
  • skvelé možnosti rozvoja v rámci odbornej kariéry
  • Ponúkame férové ohodnotenie podľa skúseností a kvalifikácie (od 1.000 Eur/ mesačne)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Váš profil

  • máte nadhľad a zvládate aj komplexné situácie
  • udržíte si prehľad aj pod tlakom a preberáte zodpovednosť
  • máte výdrž a dokážete sa vysporiadať aj s neúspechmi
  • ste dobrý/á v networkingu, máte talent komunikovať, rád/rada sa o svoje vedomosti podelíte s kolegami
  • znalosti a skúsenosti v oblasti IT alebo logistiky sú výhodou, k tomu dobrá angličtina, ochota občas cestovať, schopnosť pracovať samostatne a orientácia na riešenia

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis