Disponent/ka vnútroštátnej prepravy

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2020-07-01
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacFrom 1100 EUR per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Baví Vás doprava!
Vaše úlohy
  • spoločne s kolegami a kolegyňami plánujete, koordinujete a disponujete doručovanie tovaru z našej seneckej pobočky v regióne západného Slovenska cez sieť dopravcov - subdodávateľov;
  • optimálne vyťažujete vozidlá, organizujete dodatočné kapacity a k našim zákazníkom prinášate kvalitnú službu;
  • každodenne sa stretávate s dopravcami, pripravujete im podklady na rozvoz;
  • počas dňa sledujete stav zásielok a komunikujete s naším zákazníckym centrom;
  • v priebehu dňa organizujete prevodičov zvozy zásielok smerom do nášho skladu
  • práca je na dve zmeny (04:00 - 12:15, 12:15 - 20:30)

Naša ponuka
  • možnosť uplatniť skúsenosti, rozhodovacie a komunikačné schopnosti;
  • možnosť pracovať na odborných úlohách a zlepšovať sa;
  • príjemné pracovné prostredie a kolektív;
  • permanentné online vzdelávanie;
  • ohodnotenie v závislosti od skúseností, pozostávajúce z fixnej a variabilnej zložky (od 1100 € mesačne).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Doprava

Počet rokov praxe

1

Váš profil
  • baví vás doprava a orientujete sa v regióne západného Slovenska;
  • dokážete sa sústrediť a v krátkom čase naplánovať rozvoz (plánuje sa v deň rozvozu);
  • svoj plán odkomunikujete s vodičmi a pomôžete im dobre zrealizovať naloženie vozidla;
  • máte rada/rád prehľad a nevadí vám intenzívna komunikácia - externe aj interne;
  • optimálne máte skúsenosti s týmto typom práce;
  • máte stredoškolské vzdelanie.

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis