Koordinátor/ka

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
2020-03-01
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacFrom 1200 EUR per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Mať prehľad, plánovať a koordinovať - to je Vaše!
Vaše úlohy
  • baví Vás plánovať, koordinovať, cestovať a komunikovať
  • máte logistického "ducha" a viete si predstaviť koordinovanie 2 malých tímov
  • dokážete dobre komunikovať, toto pracovné miesto komunikuje interne aj externe
  • ste kompetentnou kontaktnou osobou pre našich zákazníkov, ste pravidelne v kontakte s centrálou v Rakúsku
  • spoločne s kolegami pracujete na inovatívnych logistických riešeniach a špeciálnych riešeniach
Váš profil
  • pochádzate z okolia Senca, Žiliny, Banskej Bystrice alebo Prešova
  • máte skúsenosť s koordinovaním menších tímov
  • rád/rada efektívne pracujete, bodujete vďaka osobnému nasadeniu a orientácii na zákazníkov
  • dokážete rýchlo a samostatne rozhodovať
  • ste rád/rada súčasťou tímu, ktorý napreduje
  • ste zvyknutý/á mať pred očami cieľ a udržať si prehľad
  • máte stredoškolské vzdelanie (obchodná akadémia/stredná odborná škola) alebo vysokoškolské vzdelanie (logistika/supply chain management) a za sebou prvé skúsenosti z oblasti špedície a logistiky
  • hovoríte plynule anglicky
Naša ponuka
  • úloha experta, ktorý rád rozhoduje
  • sebarealizácia
  • práca v multikultúrnych tímoch, možnosť individuálne sa prejaviť
  • práca v medzinárodne úspešnej firme
  • zaškolenie v angažovanom tíme
  • široké možnosti rozvoja a nové, inovatívne metódy učenia
  • Ponúkame atraktívne pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (1200 Eur/ mesačne), služobné vozidlo, notebook a telefón.
  • Pracovné miesto si vyžaduje cestovanie, úspešný kandidát bude mať kanceláriu v Senci, Bytči, Banskej Bystrici, prípadne v Prešove.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis