Disponent/ka medzinárodných prepráv Senec

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2019-11-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Naši zákazníci sú pre Vás dôležití!
Vaše úlohy
  • spoločne s kolegami a kolegyňami plánujete, koordinujete a disponujete objednávky v Európe a/alebo v XXX;
  • denná komunikácia s dopravcami a zákazníkmi Vás baví a nemáte s tým ťažkosti;
  • ste partnerom pre zahraničné špedície, medzinárodných prepravcov a interné oddelenia.
Váš profil
  • máte pred očami cieľ a udržiavate si prehľad;
  • s radosťou organizujete;
  • adrenalín v hektických situáciách Vás povzbudzuje k produktivite;
  • Vašimi výhodami sú angažovanosť a schopnosť rozhodovať;
  • máte dobré kontakty a dokážete ich využiť v prospech zákazníka;
  • samostatná práca Vás baví rovnako ako práca v tímoch;
  • úspechy dosiahnuté aj v náročných časoch Vám dodávajú energiu;
  • máte ekonomické vzdelanie, skúsenosti z podobnej pozície, hovoríte anglicky, radi pracujete s IT systémami a ste celkovo digitálne kompetentný/á.
Naša ponuka
  • možnosť uplatniť rozhodovacie schopnosti a realizovať sa; práca, ktorá Vás bude baviť a odborné úlohy;
  • práca v multikultúrnych tímoch, možnosť individuálne sa prejaviť;
  • moderné pracovisko;
  • permanentné vzdelávanie na vysokej úrovni;
  • nové a inovatívne metódy učenia, ktoré Vás nadchnú;
  • Ponúkame atraktívne pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (1.100 - 1.300 Eur/ mesačne).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis
ID: 3778959  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.