Disponent/ka pre leteckú prepravu Senec

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Máte prehľad a našich zákazníkov pod kontrolou!
Vaše úlohy
  • máte široké prepravné know how, naše letecké zásielky sú u Vás v najlepších rukách;
  • dokážete sa postarať o medzinárodné letecké prepravy od A po Z, dokážete si udržať prehľad;
  • organizujete letecké prepravy po celom svete;
  • zákazníci, dopravcovia, letecké spoločnosti, colné – nestratíte sa v tom;
  • ste kompetentnou kontaktnou osobou pre zákazníkov a ste pravidelne v kontakte s partnermi po celom svete.
Váš profil
  • radi prevezmete zodpovednosť a o našich zákazníkov sa profesionálne staráte;
  • máte pred očami cieľ a dokážete si udržať prehľad;
  • máte organizačný talent a s dynamikou medzinárodných prepráv si hravo poradíte;
  • máte nadhľad a viete, kam sa cesta uberá;
  • radi urobíte niečo navyše, máte odvahu vzdať sa zabehnutého a vymyslieť nové riešenie;
  • ste komunikatívny/a, zaujímate sa o iné krajiny/kultúry a viete, že dobrá sieť je dôležitá;
  • máte ekonomické vzdelanie, v optimálnom prípade aj skúsenosti na podobnej pozícii, resp. z oblasti špedície, komunikujete v angličtine, dokážete použiť rôzne informačné a komunikačné nástroje, resp. radi sa naučíte niečo nové.
Naša ponuka
  • priestor na sebarealizáciu a rozhodovanie, radosť z práce a odborné úlohy;
  • šanca na dlhodobé uplatnenie a možnosti rozvoja;
  • práca v medzinárodne úspešnej firme;
  • intenzívne zaškolenie a angažovaný tím;
  • široké možnosti vzdelávania a nové, inovatívne metódy učenia;
  • samostatná a zodpovedná práca;
  • Ponúkame atraktívne pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (1800 Eur/ mesačne).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis
ID: 3778693  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.