Obchodný zástupca pre letecké a námorné prepravy BA a okolie

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
2019-11-01
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacFrom 1900 EUR per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Vaším motorom je úspech!
Vaše úlohy
  • Staráte sa o pridelených zákazníkov, získavate nových a neustále pracujete na raste prideleného regiónu.
  • Zisťujete, čo zákazníci potrebujú, aké sú naše šance a spoločne s kolegami z oddelení pripravujete ponuku.
  • Zákazníkom radíte, aktívne ich počúvate, a tak zvyšujete šance na úspešnú ponuku.
Váš profil
  • udržiavate si nadhľad a zvládate aj komplexné situácie;
  • zabodujete vďaka osobnému nasadeniu a prozákazníckemu prístupu;
  • ľahko presvedčíte ostatných o svojich nápadoch;
  • úspechy dosiahnuté aj v náročných podmienkach Vám dodávajú energiu;
  • ste zvyknutý/á mať pred očami cieľ a zároveň mať prehľad;
  • ste dobrý/á v networkingu, viete skvelo komunikovať, ste empatický/á a zaujímajú Vás ľudia;
  • záleží Vám na vlastnej nezávislosti a flexibilnom pracovnom čase;
  • máte skúsenosti so starostlivosťou o zákazníkov, ideálne z oblasti špedície a logistiky; pôsobíte sebaisto a presvedčivo; veľmi dobre ovládate nemčinu alebo angličtinu, radi a často cestujete, pracujete samostatne a s orientáciou na riešenia.
Naša ponuka
  • možnosť sebarealizácie v práci;
  • možnosť prejaviť svoju individualitu;
  • spolu s nami tvoríte budúcnosť – pracujete kreatívne a máte možnosť sa realizovať;
  • firemné vozidlo, mobilný telefón a notebook;
  • vzdelávanie na vysokej úrovni;
  • inovatívne a nové metódy učenia;
  • Ponúkame atraktívne pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (min. xxxx Eur/ mesačne).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis
ID: 3778691  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacFrom 1900 EUR per month