Disponent Pro.line

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1350 € plus variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád kamióny? A čo tak nakládkové rampy, prekládkové polohy a europalety? Alebo jednorazovky? Hybaj sem!

  • fajn pracovné prostredie, zaučenie
  • príjemný kolektív
  • možnosti vzdelávania a rozvoja
  • spoločné aktivity, firemné raňajky
  • mzda: min. 1350 € brutto mesačne + variabilná zložka, ročný bonus, bonus za odporučenie kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • prax v cestnej doprave min. 2 roky
  • dynamika a radosť z plánovania prepráv
  • schopnosť vnímať stres ako súčasť dnešného života
  • tímový hráč

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3446314  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1350 € plus variabilná zložka