Excel guru where are you?

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pre Teba kopec úloh, na ktorých budeš pracovať v Exceli - nielen kontigenčné tabuľky, programovanie makier, spracovanie štatistík. Okrem toho budeš často komunikovať so zahraničnými pobočkami Gebrüder Weiss.

  • fajn pracovné prostredie
  • mladý a príjemný kolektív
  • možnosti vzdelávania a rozvoja
  • primerané platové ohodnotenie
  • spoločné aktivity, firemné raňajky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

  • expertné znalosti Excelu
  • anglický alebo nemecký jazyk na pokročilej úrovni
  • ochota vzdelávať sa a získavať firemné know-how
  • do tímu hľadáme felxibilného a veselého človeka

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: +421 918 606 118
E-mail: poslať životopis
ID: 3216519  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou