HR Specialist

Geberit Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.7.2021
1 400 EUR/mesiac1/4 ročné prémie, ročné odmeny podľa interných kritérií spoločnosti. Výška ZÁKLADNEJ MZDY bude závisieť od skúseností a schopností vybranej kandidátky/kandidáta a je uvažovaná pri plnom pracovnom úväzku. V prípade SKRÁTENÉHO pracovného úväzku sa mzda určí dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovno-právna agenda:
Zodpovednosť za úplnosť a správnosť údajov o zamestnancoch od nástupu až po ukončenie pracovného pomeru.
Príprava podkladov k pracovno-právnej dokumentácii (pracovné zmluvy, zmeny, dodatky atď.).
Poskytovanie konzultácií a informácií zo svojej pracovnej oblasti všetkým zamestnancom - kontaktná osoba pre zamestnancov dvoch sesterských spoločností.
HR administrácia v interných systémoch a aplikáciách (centrálnych aj lokálnych).

Zodpovednosť za aktualizáciu smerníc v rámci zverenej agendy.

Koordinácia činností s "Head of HR" na medzinárodnej úrovni.
Lokálna zodpovednosť za aktuálne HR projekty.
Práca na nových HR projektoch nastavovaných centrálou.

Koordinácia činností priamo s konateľom spoločnosti – v rámci zverenej pracovnej náplne.
Koordinácia občasných výberových procesov.

Podklady na mzdy:
Zodpovednosť za evidenciu dochádzkového systému – dve sesterské spoločnosti.
Príprava vstupov pre externé mzdové učtárne.
Komunikácia s manažérmi pri kompletizácii podkladov.
Kontrola výstupov mzdových učtární.

Reporting:
Pravidelný reporting - voči centrále a v súlade s lokálnymi internými pravidlami.
Zodpovednosť za nastavené pravidelné kontroly pre HR procesy.

Agenda BoZP a PO:
Evidencia a zabezpečovanie pravidelných povinných školení s externými dodávateľmi.
Vedenie vstupných školení pre nových zamestnancov.

Agenda GDPR:
Zabezpečovanie lokálnej GDPR agendy v súlade s požiadavkami centrály - v spolupráci s externou spoločnosťou.
Poskytovanie podpory pre manažment a zamestnancov v otázkach GDPR – funkcia „Data Protection Coordinator“.

Komunikácia a koordinácia činností s partnerskou spoločnosťou v Čechách a s centrálou vo Švajčiarsku.

Ponúkame zaujímavú, zodpovednú a stabilnú prácu v nadnárodnej spoločnosti s centrálou vo Švajčiarsku.
Možnosť práce na plný alebo aj skrátený pracovný úväzok.
Príjemné pracovné prostredie v moderných priestoroch v širšom centre mesta.
Možnosť občasnej práce z domu (aj po skončení pandemických opatrení).
Solídny základný príjem, štvrťročné výkonnostné prémie, "13-ty" a "14-ty" plat podľa interných pravidiel.
Firemný notebook a firemný telefón.
Ďalšie vzdelávanie v súlade s potrebami spoločnosti.
Možnosť participácie na akciovom programe v rámci koncernu Geberit.
Iné benefity - budú predstavené pri pracovnom pohovore.

Pokiaľ spĺňate hore uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis v slovenčine a zároveň v angličtine, v elektronickej podobe na adresu: [email protected]. Ak Vás nebudeme kontaktovať do 21 dní od odoslania životopisu, nepostúpili ste vo výberovom konaní.

Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovaním v databáze spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislava za účelom sprostredkovania práce v súlade s aktuálne platnými zákonmi SR a v súlade s pravidlami GDPR. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR

Počet rokov praxe

3

Od ideálneho kandidáta očakávame:

- Skúsenosti v oblasti práce s HR.
- Dobrú znalosť rôznych IT systémov, skúsenosti so SAP sú výhodou, nie však podmienkou.
- Veľmi dobrú znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (pravidelná komunikácia s centrálou v anglickom jazyku).
- Základné znalosti zákonníka práce a súvisiacej legislatívy.
- Pozitívny a empatický prístup k ľuďom.
- Schopnosť analytického a strategického myslenia.
- Samostatnosť a „doťahovanie“ vecí do konca. Zmysel pre detail.
- Primeranú dávku schopnosti improvizovať pri prekonávaní problémov.
- Internú sebadisciplínu, reálne a pragmatické videnie sveta.
- Schopnosť udržať dôverné informácie.
- Systematický prehľad a poriadok v svojej pracovnej agende.

Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych produktov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym zastúpením vo väčšine európskych krajín a poskytuje unikátnou pridanou hodnotu v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňovej keramiky. Geberit má 26 výrobných závodov, z ktorých 4 sú v zámorí. Centrála spoločnosti sa nachádza v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva približne 11 000 zamestnancov v 50 krajinách sveta. V roku 2022 skupina generovala netto obrat vo výške 3,4 miliardy švajčiarskych frankov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4068432  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac