Marketingový špecialista v oblasti kúpeľňovej keramiky a sanitárnych technológií

Geberit Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 450 EUR/mesiacpravidelné 1/4 -ročné odmeny + ročné odmeny (13-ty plat, 14-ty plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Všestranné a komplexné marketingové činnosti s cieľom ďalšieho upevňovania pozície značky Geberit a podpory predaja v rámci trhu Slovenska a v prípade potreby aj v Českej republike - v rámci všetkých cieľových skupín.
- Aktívna spolupráca a súčinnosť s obchodným týmom a jeho intenzívna podpora prostredníctvom vhodných marketingových aktivít.
- Adaptácia reklamných kampaní z centrály spoločnosti pre lokálne trhy, príprava komunikačných materiálov (tlačoviny, inzercia, POS materiály, a i.)
- Príprava, realizácia a spravovanie On-line marketingových kampaní.
- Príprava podkladov pre mediálne plánovanie, komunikáciu s médiami a mediálnou agentúrou, PR aktivity, spracovanie tlačových správ.
- Správa webových stránok v redakčnom systéme spoločnosti.
- Realizácia aktivít na podporu predaja, ich analýza a vyhodnocovanie efektivity.
- Zabezpečovanie organizácie výstav a veľtrhov, prezentačných akcií a eventov pre zákazníkov v rámci SR, prípadne aj v zahraničí.
- Pravidelný reporting.
- Pracovník na pokyn nadriadeného vykonáva tiež individuálne úlohy, ktoré sú v súlade s povahou a charakterom jeho pracovnej činnosti alebo vyplývajú z prevádzkových potrieb spoločnosti.

Zamestnávateľ je súčasťou medzinárodného koncernu so sídlom vo Švajčiarsku. Poskytuje viaceré zaujímavé benefity v súlade s internou smernicou spoločnosti. Benefity budú predstavené vybraným uchádzačom osobne, počas výberového konania.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- prácu na HPP v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorý je európskym lídrom v oblasti kúpeľňovej keramiky a sanitárnych technológií
- zaškolenie na Slovensku, v Českej republike, prípadne v iných krajinách EU
- adekvátny príjem, v závislosti na Vašom vzdelaní, pracovných skúsenostiach a pracovnom výkone
- iné benefity spoločnosti

Miesto výkonu práce:
Bratislava + podľa potreby celá SR a ČR (služobné cesty).
Nástup podľa dohody.

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine, resp. češtine a v anglickom jazyku, v elektronickej podobe na adresu: [email protected] Pokiaľ nebudete kontaktovaný/-á do 21 dní od odoslania životopisu, nepostúpili ste vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne SŠ vzdelanie
- preukázateľná min. dvojročná prax v oblasti marketingu
- znalosť angličtiny na veľmi dobrej úrovni, znalosť češtiny vítaná
- výborná znalosť práce s PC
- vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
- samostatnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
- trestná bezúhonnosť, dobrý zdravotný stav
- schopnosť a ochota pracovať systémovo a s vysokým pracovným nasadením

Celosvetovo pôsobiaca Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych produktov a v roku 2024 oslavuje už 150 výročie svojej činnosti. Geberit funguje ako ucelená skupina so silným lokálnym zastúpením vo väčšine európskych krajín a poskytuje unikátnu pridanú hodnotu v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňovej keramiky.
Geberit má 26 výrobných závodov, z ktorých 4 sú v zámorí. Centrála spoločnosti sídli v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva približne 11 000 zamestnancov v 50 krajinách sveta a v roku 2023 skupina generovala netto obrat vo výške 3,1 miliardy švajčiarskych frankov

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3856734  Dátum zverejnenia: 26.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac