Vedúci Údržby vo výrobe (m/ž/x)

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre
Termín nástupu
01.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
Ponúkaný plat dohodou, minimálne od 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VAŠE ÚLOHY

  • Vedenie malej skupiny ľudí (5 údržbárov) a skladu náhradných dielov.
  • Oprava strojných zariadení, elektrických zariadení, údržba budovy.
  • Preventívna a plánovaná údržba s cieľom minimalizácie porúch.
  • Analýza vzniknutých porúch na technických zariadeniach a rozhodnutie o opatreniach na ich odstránenie.
  • Výroba prípravkov a jedmoduchých výrobných zariadení.
  • Zodpovednosť za plnenie pridelených úloh.
  • Úzka spolupráca s oddelením procesných inžinierov.

Ponúkaný plat od 1500 EUR + variabilná zložka.

VÁŠ PROFIL

  • Ukončené technické vzdelanie (SŠ, VŠ strojárskeho/elektrotechnického smeru)
  • Min. 3 rokov skúseností v oblasti údržby a vedenia zamestnancov
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • PLC programovanie – Simatic a SAP základy  výhodou
  • Výborné znalosti ovládania strojov
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie

NAŠA PONUKA

  • Zaujímavé možnosti a programy osobného a profesionálneho rozvoja
  • Výrazná dotácia stravy zamestnancom + závodná jedáleň v priestoroch zamestnávateľa
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov
  • Jazykové vzdelávanie, firemné podujatia,  sociálny program a viac!
  • Perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania v rakúskej technologickej spoločnosti, ktorá zaobchádza so svojimi zamestnancami ako s rodinnými príslušníkmi
  • Konkurencieschopné odmeňovanie podľa kvalifikácie. Ponúkaný plat dohodou, minimálne od 1500 EUR/mesiac

KONTACT

Erika Čipková
Gebauer & Griller
908 73 Veľké Leváre č.1113, SK
+421 34 3246 511
www.gg-group.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárenstvo, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3786862  Dátum zverejnenia: 18.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný plat dohodou, minimálne od 1500 EUR/mesiac