Expedient - logistik vo výrobnej spoločnosti (m/ž)

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre
Termín nástupu
asap
základná zložka mzdy je od 900€ + variabilná časť, výška mzdy záleží od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná a kľúčová pozícia v oblasti zákazníckeho servisu
Zabezpečenie a dohľad nad prijatím objednávok do informačného systému
Potvrdzovanie a úprava objednávok na zákazníckej web-platforme na základe požiadaviek zákazníkov
Komunikácia v AJ (predovšetkým email) s transportnou spoločnosťou a zákazníkmi vo veci vývozov
Spolupráca na inventúrach
Spolupráca s výrobou pri zabezpečení dostatočných informácií pre zákazníka (prostredníctvom SAP)
Vysoká miera samostatnej práce a priame ovplyvňovanie vzťahov medzi zákazníkmi a materskou spoločnosťou

Rozvoj v medzinárodnom prostredí
Otvorená a priateľská atmosféra
Zaujímavé úlohy a komunikácia s obchodnými partnermi v AJ
Možnosť navštevovať jazykový kurz AJ v priestore spoločnosti
Perspektíva dlhodobého zamestnania
Mzda dohodou, konkurencieschopné odmeňovanie podľa kvalifikácie

Svoj životopis v angličtine pošlite na adresu našej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem, vyhradzujeme si právo pozývať iba kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Úspešne ukončené stredoškolské vzdelanie
Minimálne 3 roky skúseností v oblasti odbytu
Komunikatívna znalosť anglického jazyka (predovšetkým v písomnej forme)
Práca so SAP výhodou
Užívateľská znalosť MS Excel
Zodpovednosť, samostatnosť a schopnosť rozhodovania

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1894977  Dátum zverejnenia: 12.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy je od 900€ + variabilná časť, výška mzdy záleží od skúseností kandidáta