Vedúci zmeny vo výrobe (m,f,x)

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

YOUR TASKS

  • Riadenie výrobného procesu v rámci prideleného projektu.
  • Vedenie, motivovanie a hodnotenie výkonu a dochádzky zamestnancov.
  • Zodpovednosť za včasné a kvalitné dosahovanie cieľov a celého tímu.
  • Kontrola dodržiavania pracovných postupov, efektívnosti výroby a BOZP.
  • Spolupráca s inými oddeleniami - kvalita, logistika, inžiniering ...

YOUR PROFILE

  • ukončené stredoškolské vzdelanie - technické, elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie výhodou
  • zodpovednosť, samostatnosť, presnosť, spoľahlivosť a logické myslenie
  • práca s počítačom - Excel, Word, Outlook; technické myslenie - vítané
  • skúsenosti, resp. predpoklady na riadenie tímu vo výrobe
  • znalosť anglického jazyka výhodou

OUR OFFER

  • Doprava zabezpečená
  • Bonus za produktivitu
  • Dochádzkový bonus
  • Príspevok na DDS
  • Zaujímavé možnosti a programy osobného a profesionálneho rozvoja
  • Výrazná dotácia stravy zamestnancom + závodná jedáleň v priestoroch zamestnávateľa
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov
  • Jazykové vzdelávanie, firemné podujatia,  sociálny program a viac!
  • Perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania v rakúskej technologickej spoločnosti, ktorá zaobchádza so svojimi zamestnancami ako s rodinnými príslušníkmi
  • Konkurencieschopné odmeňovanie podľa kvalifikácie.
  • Ponúkaný plat v skúšobnej dobe: minimálne od 950 EUR/mesiac

CONTACT

Zuzana Baligová

HR specialist

GG Cables and Wires Slovakia s.r.o.

1113 | 908 73 Veľké Leváre | Slovakia

[email protected]

Tel: +421 34 3246 537

Mobile: +421 903 205 025

www.gg-group.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3965148  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac