Výrobný zamestnanec

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre, Veľké Leváre
Termín nástupu
ihneď
4,27 - 4,6 EUR/hod.4,27 EUR/h v skúšobnej dobe (po skúšobnej dobe 4,60 EUR/h), dochádzkový bonus 60 EUR, prémie za produktivitu do 160 EUR mesačne, príplatok za prácu na stroji, príplatok za poobednú zmenu nad rámec zákonníka práce, príplatky v rámci ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromechanická manuálna montáž káblových zväzkov - mechanické spojovanie a odizolovanie koncov vodičov - rezanie vodičov a káblov - kontrola a oprava chýb - baliace práce v dvojzmennej prevádzke.

dochádzkový bonus, bonus za produktivitu a nadproduktivitu, zmluvná doprava, firemné stravovanie, firemné akcie, príspevok na DDS, benefitový systém Cafetéria, jazykové vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel - elektromontáž káblov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3964927  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,27 EUR/hod.