Zamestnanec skladu/vodič vysokozdvižného vozíka (m,ž,x) (Ref. č.: SK00027-654)

Gebauer & Griller Slovakia

Miesto práce
Veľké Leváre
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 990 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

YOUR TASKS

  • Naskladnenie, uskladnenie, preskladnenie vstupných materiálov
  • Výdaj materiálu na výrobné karty v systéme aj fyzicky
  • Tlač etikiet
  • Príprava pomocného materiálu
  • Nahlasovanie chýbajúcich materiálov
  • Spolupráca výroba-sklad
  • Odvoz a zaúčtovanie hotového tovaru z výroby

YOUR PROFILE

  • ukončené stredoškolské vzdelanie
  • zodpovednosť, samostatnosť, presnosť, spoľahlivosť a logické myslenie
  • práca s počítačom - Excel, Word, Outlook; technické myslenie - vítané
  • skúsenosti so skladovým hospodárstvom vítané
  • ovládanie SAP výhodou
  • držiteľ VZV s min. ročnou praxou

OUR OFFER

  • Doprava zabezpečená
  • Dochádzkový bonus
  • Príspevok na DDS
  • Zaujímavé možnosti a programy osobného a profesionálneho rozvoja
  • Výrazná dotácia stravy zamestnancom + závodná jedáleň v priestoroch zamestnávateľa
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov
  • Jazykové vzdelávanie, firemné podujatia,  sociálny program a viac!
  • Perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania v rakúskej technologickej spoločnosti, ktorá zaobchádza so svojimi zamestnancami ako s rodinnými príslušníkmi
  • Konkurencieschopné odmeňovanie podľa kvalifikácie.
  • Ponúkaný plat dohodou, v skúšobnej dobe: minimálne od 990 EUR/mesiac

CONTACT

Zuzana Baligová

HR specialist

GG Cables and Wires Slovakia s.r.o.

1113 | 908 73 Veľké Leváre | Slovakia

[email protected]

Tel: +421 34 3246 537

Mobile: +421 903 205 025

www.gg-group.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť Gebauer & Griller s hlavným sídlom vo Viedni viac ako 75 rokov patrí k popredným dodávateľom káblov a káblových zväzkov pre automobilový priemysel a medzinárodný priemysel na výrobu výťahov. Výrobné a montážne závody sa nachádzajú v 7 krajinách a závod GG Cables and Wires Slovakia s.r.o. vo Veľkých Levároch je zameraný na konfekciu káblových zväzkov pre výťahové systémy aj pre automotive.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Č. 1113
908 73 Veľké Leváre

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421343246537
E-mail: poslať životopis
ID: 3929760  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac