Vedúci údržby (m/ž/x)

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre, Veľké Leváre
Termín nástupu
15.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie malej skupiny ľudí (5 údržbárov) a skladu náhradných dielov.
• Oprava strojných zariadení, elektrických zariadení, údržba budovy.
• Preventívna a plánovaná údržba s cieľom minimalizácie porúch.
• Analýza vzniknutých porúch na technických zariadeniach a rozhodnutie o opatreniach na ich odstránenie.
• Výroba prípravkov a jedmoduchých výrobných zariadení.
• Zodpovednosť za plnenie pridelených úloh.
• Úzka spolupráca s oddelením procesných inžinierov.

• Zaujímavé možnosti a programy osobného a profesionálneho rozvoja
• Výrazná dotácia stravy zamestnancom + závodná jedáleň v priestoroch zamestnávateľa
• Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov
• Jazykové vzdelávanie, firemné podujatia, sociálny program a viac!
• Perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania v rakúskej technologickej spoločnosti, ktorá zaobchádza so svojimi zamestnancami ako s rodinnými príslušníkmi
• Konkurencieschopné odmeňovanie podľa kvalifikácie. Ponúkaný plat dohodou, minimálne od 1600 EUR/mesiac

Vyhradzujeme si právo kontaktovať LEN tých uchádzačov, ktorí vyhovujú kritériam výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnicka, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
5

• Ukončené technické vzdelanie (SŠ, VŠ strojárskeho/elektrotechnického smeru)
• Min. 3 rokov skúseností v oblasti údržby a vedenia zamestnancov
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka
• PLC programovanie – Simatic a SAP základy výhodou
• Výborné znalosti ovládania strojov
• Znalosť čítania technickej dokumentácie

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálny výrobca výťahových riešení a zároveň jeden z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov. V našom závode vo Veľkých Levároch pripravujeme nový projekt výroby plochých káblov. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

č. 1113
908 73 Veľké Leváre

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421343246537
E-mail: poslať životopis
ID: 4016718  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac