Operátor pre káblovú výrobu

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre
Termín nástupu
dohodou
5,81 EUR/hod.+ príplatok 1,00 EUR/hod. po zaškolení a zvládnutí obsluhy celej výrobnej linky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predpríprava, nastavenie, obsluha a starostlivosť o plynulý chod linky na výrobu plochých káblov
• Vizuálna kontrola výrobku a uvoľnenie výroby pri jednotlivých výrobných operáciách
• Údržba pracoviska v súlade so smernicami a dodržiavanie bezpečnostných pravidiel
• Reagovanie na poruchové stavy na výrobnej linke ako aj podpora údržby
• Vykonávanie odpisov v informačnom systéme SAP

• Možnosť byť súčasťou nového projektu v závode
• Príjemná pracovná atmosféra
• Firemné stravovanie priamo v závode
• Dochádzkový bonus, bonus za produktivitu, príspevok do DDS, benefitný systém Cafeteria, dovolenkový a vianočný bonus

Vyhradzujeme si právo kontaktovať LEN uchádzačov, ktorí vyhovujú kritériám výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti výroby káblov

Počet rokov praxe

3

• Všeobecné technické znalosti a skúsenosti z porovnateľnej práce
• Ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
• Základné vedomosti o práci s počítačom a o ovládaní elektronických strojov
• Vodičský preukaz na vysokozdvižné vozíky a žeriavy výhodou
• Vysoká úroveň osobnej zodpovednosti a veľký zmysel pre povinnosť

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3994894  Dátum zverejnenia: 19.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,81 EUR/hod.