Stavbyvedúci

GEART, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa vzájomnej dohody
1 100 - 2 000 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta. (Mzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe v súlade s projektovou dokumentáciou
• prerozdelenie kompetencií podriadeným zamestnancom
• koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
• realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
• vedenie stavebného denníka
• zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
• kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
• priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov

• služobný automobil s možnosťou využívania aj na súkromné účely
• notebook, mobilný telefón
• zaškolenie a vedenie v úspešnom tíme
• práca v stabilnej spoločnosti

Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám na dané pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• odborná spôsobilosť Stavbyvedúceho na pozemné stavby – výhodou nie podmienkou
• šanca aj pre šikovného absolventa s chuťou pre osobnostný a profesijný rast
• vyžadujeme základnú orientáciu v technickej dokumentácii
• oceníme skúsenosti s prípravou harmonogramov, plánovanie ľudských, materiálnych a technologických kapacít
• očakávame chuť komunikovať a riešiť vzájomné predstavy a podmienky s dodávateľmi
• práca je vhodná pre samostatný, zodpovedný a výsledkovo orientovaný typ, s veľmi dobrými organizačnými a riadiacimi schopnosťami, ktorého práca v stavebníctve baví

Spoločnosť GEART s.r.o. vykonáva stavebné práce zamerané na špeciálne zakladanie stavieb inžiniersku geológiu, geotechniku a projektovanie na území celej Slovenskej a Českej republiky

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4337621  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac