Technik testovania a opráv

GE Energy Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 1877/15, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5 Eur/hod. (základná mzda+osobné ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha testovacieho zariadenia
- testovanie UT sond na základe test.dokumentácie
- meranie el. veličín (multimeter, osciloskop...)
- spájkovanie a oprava jednoduchých plošných spojov
- analýza funkčnosti produktu a návrh/implementácia korekcií odchylok merania
- spolupráca s výrobným inžinierom pri riešení technických problémov
- práca s PC
- vizuálna konrola výrobku

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- stabilný pracovný príjem
- výkonnostné odmeny
- príspevok na dopravu do zamestnania
- prítomnostný príspevok
- náborový bonus
- príspevok na stravu nad rámec ZP
- teambuildingové a motivačné aktivity
- 5 dní pracovného voľna nad rámec ZP
- práca v jednozmennej prevádzke

Žiadosti so životopisom posielajte na email. adresu praca.nm@ge.com. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

- znalosť elektrotechniky
- prax s meraním elektrických veličín (multimeter, osciloskop..)
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať s PC
- základná znalosť AJ alebo NJ výhodou
- technické myslenie,
- zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť patrí do medzinárodnej korporácie Baker Hughes a GE Company , ktorá poskytuje rozsiahle služby a technické riešenia v oblasti tažby a spracovania ropy a plynu. Má pobočky vo viac než 120 krajinách a zamestnáva viac ako 70,000 ľudí po celom svete.

Spoločnosť GE Energy Slovakia patrí do divízie Digital Solutions , ktorá je dynamickou divíziou celej korporácie a jej hlavným poslaním je poskytovanie riešení pre maximalizáciu ekonomickej výkonnosti prevádzkových aktív zákazníkov prostredníctvom rôznych inovácií, metód moderného riadenia, sensorových a inšpekčných technológií, zberu dát, informačného manažmentu alebo odborných kontrolných riešení.

Samotná spoločnosť GE Energy Slovakia, s.r.o. so sídlom v Novom meste nad Váhom sa zaoberá výrobou ultrazvukových sond používaných v nedeštruktívnej defektoskopii ako aj strojárskou výrobou častí do priemyselných testovacích zariadení používaných v petrochemickom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Trenčianska 1877/15
915 28 Nové Mesto nad Váhom
www.bhge.com

Kontakt

ID: 2939456   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5 Eur/hod. (základná mzda+osobné ohodnotenie)