Letecký mechanik - pozice vhodná pro absolventy

GE Aviation Czech s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • Odborná instalace (montáž/demontáž) letadlových celků či dílů na zkušebním boxu
  • Provádění odborných přípravných prací před montáží a demontáží
  • Obsluha zařízení sloužících k provádění zkoušek a seřízení leteckých motorů
  • Výměny / seřizování přístrojů a agregátů leteckých motorů
  • Provádění údržby technologických a zkušebních zařízení
  • Spolupráce na výzkumných a vývojových pracích

Požadujeme:

  • Minimálně vyučení v technickém oboru (letectví, strojní nebo elektro)
  • Praxe v oboru letectví výhodou
  • Spolehlivost, pečlivost a flexibilita

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v přední letecké společnosti s neomezenými pracovními příležitostmi
  • Širokou škálu dalšího rozvoje
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem
  • Bankovní a finanční produkty GE Money Bank za zvýhodněných podmínek
  • Firemní posilovnu a další aktivity podporující zdravý životní styl

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2825763  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.