Java/Kotlin Developer

gd - Team, a.s.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacJunior min. 1 600 Eur/mesiac, Senior min. 3 000 EUR/mesiac Výsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností a seniority kandidáta a typu spolupráce (TPP, kontrakt)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT profesionálov, ktorí sa venujú Java technológii. Vytvárame nové tímy špičkových kóderov pre naše unikátne globálne projekty. Práca je na báze home-office, ale ak ti vyhovuje viac spoločenský život a kancelária, máme pre teba pripravené nové moderné priestory so špičkovým technickým vybavením a oddychovými zónami.

Tvojou náplňou práce bude:
- analýza softvérových riešení a požiadaviek klienta
- návrh, testovanie a vývoj nových softvérových riešení
- spolupráca v tíme developerov, testerov, dizajnérov a dátových analytikov, ktorý sa bude postupne rozširovať

- práca na atraktívnych medzinárodných i lokálnych projektoch
- interné a externé vzdelávanie v IT oblasti
- HW pre interných kolegov
- využívanie anglického a nemeckého jazyka
- podpora vzdelávania v nemeckom a anglickom jazyku
- príjemný profesionálny kolektív s jednoduchou organizačnou štruktúrou
- work-life balance
- pravidelné teambuildingové aktivity v zahraničí a na Slovensku
- možnosť vykonávať prácu z domu
- pre Junior Developera sa preferuje práca v office v Košiciach

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Pozvaní na pohovor budú len uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Kotlin - Pokročilý
Spring Boot - Pokročilý
RxJava - Pokročilý
Rest API - Pokročilý
SQL - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Docker - Mierne pokročilý
Docker Swarm - Mierne pokročilý
Kubernetes - Mierne pokročilý
CI/CD pipeline - Mierne pokročilý
Maven - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk (min. B2) alebo nemecký jazyk (min. B2)

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom.

O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Lichnerová
Tel.: +421947948042
E-mail: poslať životopis
ID: 4501841  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac