Fullstack Developer (Angular/Typescript) - remote

gd - Team, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacmin 3 000 - 6500 EUR/mesiac Výsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností a seniority kandidáta a typu spolupráce (TPP, kontrakt)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT profesionálov, ktorí sa venujú Java technológii. Vytvárame nové tímy špičkových kóderov pre naše unikátne globálne projekty. Práca je na báze home-office, ale ak ti vyhovuje viac spoločenský život a kancelária, máme pre teba pripravené nové moderné priestory so špičkovým technickým vybavením a oddychovými zónami.

Projekt so zameraním na frontend vývoj a prevádzku digitálnych služieb v rámci popredajného tímu webového IT ekosystému.

Medzi úlohy a postupy patria:
* Navrhovanie a vytváranie konceptov technických riešení na základe definovaných požiadaviek a user stories z centrálneho Product Increment Planning
* Implementácia riešení v režime párového programovania a testovanie
* Tvorba automatizovaných testov a spolupráca na E2E integračných testoch
* Dokumentácia riešení
* Konzultácie s PO / zainteresovanými stranami pri konceptoch riešení
* Účasť na SAFe a SCRUM

  • práca na atraktívnych medzinárodných i lokálnych projektoch
  • interné a externé vzdelávanie v IT oblasti
  • služobný telefón podľa vlastného výberu
  • služobný notebook podľa vlastného výberu
  • využívanie anglického a nemeckého jazyka
  • podpora vzdelávania v nemeckom a anglickom jazyku
  • príjemný profesionálny kolektív s jednoduchou organizačnou štruktúrou
  • work-life balance
  • pravidelné teambuildingové aktivity v zahraničí a na Slovensku
  • možnosť vykonávať prácu remote alebo z officu v BA, PK, ZA či KE

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Pozvaní na pohovor budú len uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Angular 10 - Pokročilý
TypeScript - Pokročilý
Test Driven Development (TDD) - Pokročilý
API - Pokročilý
Rest API - Pokročilý
Java - Mierne pokročilý
Kotlin - Mierne pokročilý
Amazon Web Services (AWS) - Mierne pokročilý
Amazon DynamoDB - Mierne pokročilý
Terraform - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • Veľmi dobrá znalosť angličtiny (min. B2) alebo nemčiny (min. B2)

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom.

O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erik Gottschall
Tel.: +421949484328
E-mail: poslať životopis
ID: 4472349  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac