Reagujte bez životopisu

Java Developer - remote

gd - Team, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacmin 3 000 - 6500 EUR/mesiac Výsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností a seniority kandidáta a typu spolupráce (TPP, kontrakt)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT profesionálov, ktorí sa venujú Java technológii. Vytvárame nové tímy špičkových kóderov pre naše unikátne globálne projekty. Práca je na báze home-office, ale ak ti vyhovuje viac spoločenský život a kancelária, máme pre teba pripravené nové moderné priestory so špičkovým technickým vybavením a oddychovými zónami. K dispozícii sú 2 projekty pre našich Nemeckých klientov.

Projekt 1:
  • Klasický návrh, vývoj, analýza chýb ako súčasť incidentov 3. úrovne.
  • Java 8 a 11; Spring (Core/Security/Boot); Hibernate; Oracle; ExtJS, react a JSF; Git; Gradle; Artifactory; Nexus; Bare metal, Openshift a AWS
  • budete implementovať nové funkcie a podporovať existujúce funkcie
  • zúčastňovať sa na revíziách kódu
  • zlepšovať ekosystém produktu
  • spolupracovať s ostatnými tímami
  • pracovať na projektoch s agilnými pracovnými metódami (napríklad Scrum) a byť súčasťou skvelého tímu
  • vykonávanie funkčného a systémového testovania
  • tvorba technickej dokumentácie (systémová dokumentácia, inštalačné alebo prevádzkové príručky)

Projekt 2:
  • návrh a implementácia zmenových požiadaviek a custom riešení v oblasti SW aplikácii
  • návrh a implementácia rozhraní pre systémy „tretích strán“
  • návrh a vykonávanie migrácií dát
  • úprava dátového modelu
  • programovanie pluginov na báze Eclipse RCP (Rich Client Platform) za účelom rozširovania funkcionality štandardného softvéru
  • úprava exportu do XLS formátu (tvaru) požadovaného zákazníkom
  • spravovanie DB, ako aj všetkých softvérových komponentov, ktoré sú potrebné pre beh serverov (okrem úrovne OS)
  • práca na národných a medzinárodných projektoch v oblasti MDM (MasterDataManagement)
  • v rámci nášho programátorského tímu budeš poskytovať technickú podporu pre zákazníkov v Nemecku alebo na Slovensku.

  • práca na atraktívnych medzinárodných i lokálnych projektoch
  • interné a externé vzdelávanie v IT oblasti
  • služobný telefón podľa vlastného výberu
  • služobný notebook podľa vlastného výberu
  • využívanie anglického a nemeckého jazyka
  • podpora vzdelávania v nemeckom a anglickom jazyku
  • príjemný profesionálny kolektív s jednoduchou organizačnou štruktúrou
  • work-life balance
  • pravidelné teambuildingové aktivity v zahraničí a na Slovensku
  • možnosť vykonávať prácu remote alebo z officu v BA, PK, ZA či KE

V prípade ak si junior, určite sa nám ozvi, máme príležitosti aj pre teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Spring Boot - Mierne pokročilý
AngularJS - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

  • anglický jazyk (min. B2) alebo nemecký jazyk (min. B2)

Pri projekte 1:
  • znalosti Java core, dátových štruktúr, programovacích vzorov, OOP, JPA, Hibernate, SQL
  • skúsenosti so SOAP a REST
  • dobré komunikačné schopnosti v angličtine
  • fundované agilné myslenie: zameranie na spoluprácu a poskytovanie hodnoty, schopnosť prispôsobiť sa zmenám;
  • skúsenosti s databázami
  • skúsenosti s Docker, OpenShift - výhoda
  • skúsenosti s frontend stackom (extjs, html, react, jsf) - výhoda

Pri projekte 2:
  • skúsenosť s nasledovnými technológiami – JAVA, XML, SQL, REST, SOAP
  • oproti klasickému programátorovi je potrebné byť schopný a ochotný pochopiť MDM architektúru a následne ju konfigurovať a rozširovať cez nastavenia (XML) alebo cez pluginy (Java)

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom.

O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4363701  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac