Reagujte bez životopisu

Špecialista technickej podpory / home-office

gd - Team, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacOd 1500 Eur/mesiac pri úrovni L1, a od 1800 Eur/mesiac pri úrovni L2, prípadne od 15 Eur/hod na faktúru. Výsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností kandidáta a typu spolupráce (TPP, kontrakt)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa práca v stabilnej IT spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou? Hľadáme skúseného kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á s nami bude pracovať na projektoch pre medzinárodné spoločnosti a pomôže nám s technickou podporou nasadených systémov. Staň sa súčasťou elitnej IT komunity, vylepšuj svoj skillset a slušne si pri tom zarob. To všetko vo flexibilných podmienkach a príjemnej kultúre stabilnej slovenskej firmy s renomovanými európskymi zákazníkmi.

Hlavné úlohy:

  • Poskytovanie technickej podpory na úrovni L1, prípadne L2
  • Telefonická podpora pre zákazníkov a ďalšie zainteresované strany primárne v nemeckom jazyku
  • Zabezpečenie telefonickej dostupnosti počas všetkých prevádzkových hodín – 24/7 (zahŕňajúc štátne sviatky a víkendy), práca na 3 zmeny
  • Prijímať, klasifikovať a poskytovať počiatočnú podporu pri problémoch alebo požiadavkách na základe zadefinovaných postupov
  • Prijímanie požiadaviek a otázok od zákazníkov a otváranie incidentov v príslušných Service Desk nástrojoch
  • Včasné spracovanie elektronickej pošty
  • Riešenie incidentov podľa špecifikácií a kvalifikované postúpenie následným úrovniam podpory
  • Identifikovať a eskalovať prioritné požiadavky
  • Dodržiavať procesy a postupy spracovania ticketov

  • práca na atraktívnych medzinárodných i lokálnych projektoch
  • interné a externé vzdelávanie v oblasti ICT (certifikáty, školenia)
  • práca je vykonávaná formou home-office
  • služobný telefón podľa vlastného výberu
  • služobný notebook podľa vlastného výberu
  • využívanie anglického a nemeckého jazyka
  • podpora vzdelávania v nemeckom a anglickom jazyku
  • príjemný profesionálny kolektív s jednoduchou organizačnou štruktúrou
  • work-life balance
  • pravidelné teambuildingové aktivity v zahraničí a na Slovensku
  • možnosť vykonávať prácu remote alebo z officu v BA, PK, ZA či KE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie IT alebo technického smeru výhodou, prípadne primeraná odborná prax
  • Prozákaznícka orientácia
  • Dobré komunikačné schopnosti (jasná a zrozumiteľná výslovnosť, plynulosť)
  • Vysoká flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom a ochota podávať výkony
  • Ochota pracovať v 24/7 zmenách, v prípade nočnej zmeny je nastavený dodatočný finančný bonus
  • Veľmi dobrá znalosť nemeckého jazyka v písomnom a hovorovom prejave
  • Dobrá znalosť angličtiny, prípadne znalosť ďalších cudzích jazykov vítaná
  • Dobré IT zručnosti a technické znalosti, dodatočné znalosti špecifických tém z prostredia poskytovania technickej podpory - výhodou
  • Schopnosť pracovať a komunikovať s medzinárodným tímom
  • Samostatnosť, pozitívny prístup a motivácia
  • Skúsenosti a znalosti s rôznymi IS na kontrolu a dokumentáciu procesov v IT Service Desk (Serviceware Processes or helpLine 6.5, Microsoft Active Directory, SAP Fieldglass, TeamViewer, Remote Desktop Tool a pod.) - výhodou

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom.

O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4335052  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac