Reagujte bez životopisu

2nd level Support Consultant with German /remote/

gd - Team, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 - 2 500 EUR/mesiacMzda na úrovni Medior - 2000 EUR, Senior - 2500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu alebo kolegyňu Seniora, alebo Mediora, ktorý/á s nami bude pracovať na projektoch pre medzinárodné spoločnosti a pomôže nám s technickou podporou nasadených systémov. Staň sa súčasťou elitnej IT komunity, vylepšuj svoj skillset a slušne si pri tom zarob. To všetko vo flexibilných podmienkach a príjemnej kultúre stabilnej slovenskej firmy s renomovanými európskymi zákazníkmi.

Súčasťou Tvojej prace bude:
• Technická podpora L1 a L2 globálneho HR systému (TalentPool)
• Práca s ticketovacím systémom
• Riešenie incidentov a requestov
• Aktívna komunikácia s ďalšími úrovňami technickej podpory
• Komunikácia s ostatnými oddeleniami
• Zhromažďovanie údajov o nových vyriešených problémoch a poskytovanie ich
ostatným tímom/oddeleniam
• Participácia na projektových úlohách
• Priama komunikácia v nemeckom jazyku (osobne, na diaľku) s našim klientom a
kandidátmi komunikujúcimi v rámci HR systému

  • práca na atraktívnych medzinárodných i lokálnych projektoch
  • interné a externé vzdelávanie v oblasti SAP (certifikáty, školenia)
  • možnosť home-office
  • služobný telefón
  • služobný notebook
  • využívanie anglického a nemeckého jazyka
  • podpora vzdelávania v nemeckom jazyku (kurzy NJ, AJ)
  • multisport karta
  • príjemný profesionálny kolektív s jednoduchou organizačnou štruktúrou
  • dbanie na work-life balance
  • pravidelné teambuildingové aktivity v zahraničí a na Slovensku

Prosím, posielajte životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Project - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

• Minimálne 3 roky praxe v oblasti poskytovania
technickej podpory na úrovni L2, Medior min
2 ročná prax
• nemecký a anglický jazyk plynule slovom aj písmom,
min úroveň B2
• logické myslenie a analytické schopnosti
• skúsenosti s recruitingom a personalistikou, pri
Mediorovi výhodou
• ochota a chuť vzdelávať sa v nových oblastiach
• skúsenosti z projektového managementu, pri

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom.

O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4225991  Dátum zverejnenia: 22.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac