Podpora obchodného oddelenia

GCT Glass and Crystal Trading s.r.o.

Miesto práce
Zavarská, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta. Po zaškolení možnosť finančného rastu na základe dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie prijatých a vystavených objednávok, dodacích listov a faktúr v skladovom hospodárstve
- Komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi.
- Spravovanie databáz v informačnom systéme.
- Vytváranie mesačných prehľadov a reportov.
- Plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného.

- Práca v zabehnutej rodinnej firme s mladým a pozitívnym kolektívom.
- Možnosť kariérneho postupu a platového ohodnotenia.
- Perspektíva dlhodobého zamestnania.
- Moderné a čisté pracovné prostredie v nových priestoroch.

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, žiadame zaslanie životopisu prostredníctvom portálu Profesia.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť skladového hospodárstva je výhodou
- znalosť anglického jazyka je výhodou
- príjemné vystupovanie a komunikačné schopnosti
- vyžadujeme u uchádzača spoľahlivosť a dôslednosť.

Naša firma sa zaoberá výrobou a obchodom s prémiovým krištáľovým sklom pre zahraničných zákazníkov a značky. Naše výrobky ako poháre a vázy nájdete skoro v každom kúte sveta. U nás nájdete dlhodobú prácu v príjemnom a novom pracovnom prostredí. Pýšime sa mladým a pozitívnym kolektívom s možnosťou kariérneho rastu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4774685  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac