Account manager pre dig.marketingovú agentúru - CreaFea.sk

GBS s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 3, Rimavská Sobota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
do 1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac+ odmeny, % za uzavretého klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoje úlohy budú zahrňať:

•⁠ ⁠Komunikácia s klientmi.
•⁠ ⁠Plánovanie, tvorba, realizácia a vyhodnocovanie obsahu pre sociálne siete.
•⁠ ⁠Budovanie a starostlivosť o značku na sociálnych sieťach a weboch.
•⁠ ⁠Sledovanie trendov v influencer a digitálnom marketingu.

•⁠ ⁠Výpomoc v tímových prácach a projektoch

•⁠ Vytváranie obchodných stratégií

•⁠ Analyzovanie trhu a trendov

Čo ponúkame:

  • Moderné pracovné prostredie s priateľskou atmosférou
  • Mladý a kreatívny kolektív
  • Možnosť využívať techniku, ateliér a všetky vymoženosti pre svoje účely
  • Flexibilný pracovný čas a chill zóna pre relaxáciu a kreatívne myšlienky
  • Možnosť rozvíjať svoje skills na špičkovú úroveň
  • Možnosť home office
  • Notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely

Ak si sa v tomto opise našiel/našla, pošli nám svoj životopis a spoločne vytvorme jedinečnýý obsah pre našich klientov!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Schopnosť jasne a efektívne komunikovať s rôznymi typmi ľudí je nevyhnutná. Toto zahŕňa schopnosť písať presvedčivé e-maily, prezentovať nápady a argumenty, ako aj poslúchať a pochopiť potreby klientov a kolegov. Schopnosť analyzovať dáta a trhové trendy je dôležitá pre plánovanie a vykonávanie efektívnych marketingových a obchodných stratégií. Tí, ktorí sú schopní extrahovať užitočné informácie z dát a prispôsobiť svoje rozhodnutia podľa nich, majú výhodu. Schopnosť myslieť kreatívne a prichádzať s inovatívnymi riešeniami je dôležitá v oblasti marketingu.

Sme CreaFea, kreatívna produkčná agentúra v Rimavskej Sobote. V tom správnom pomere spájame kreatívu a digitálny pohľad na svet pre našich klientov. Tvoríme obsah pre soc.siete a weby, zapojené aj o naše foto/video produkcie.
Máte pre nás výzvu? Poďme spolu do toho a vytvorme špeciálny obsah pre vašu firmu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4794011  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac