Pracujte na zaujímavom projekte ako projektant/konštruktér pozemných stavieb a posuňte sa v kariére vpred

GB-Projects s. r. o.

Miesto práce
Letištná 319/61, Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme projektanta/konštruktéra pozemných stavieb, ktorý sa chce posunúť v kariére a pracovať na zaujímavých projektoch. Vašou hlavnou náplňou práce bude zhotovovanie projektovej dokumentácie pre realizáciu stavby a projektovanie bytových, nebytových a administratívnych budov. Práca sa vykonáva v programe Allplan (Nemetschek).

  • Príjemné pracovné prostredie
  • Flexibilný pracovný čas (min. 40h/týždeň)
  • Odborné školenie
  • Práca na zaujímavých projektoch (slovenské, nemecké a švajčiarske projekty)
  • Motivujúci systém odmeňovania podľa produktivity a výsledkov
  • Vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť osobnostného, odborného a kariérneho rastu vrátane platového ohodnotenia
  • Priateľský kolektív a tímová spolupráca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

3650 6 00 staviteľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Allplan Engineering - Úplný začiatočník
Microsoft Office - Mierne pokročilý
DWG TrueView - Úplný začiatočník
Adobe Acrobat Reader - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

​- dôslednosť, samostatnosť, technické myslenie, schopnosť tímovej práce, spoľahlivosť, ambicióznosť, pracovitosť, lojalita
​- odvaha spolu podieľať sa na veľkých projektoch pracovať na veľkých projektoch
​- zodpovedný prístup k práce
​- chuť napredovať a prebrať časom čoraz viac kompetencií​

Spoločnosť Gb-projects s.r.o. sa zaoberá realizáciou výstužných a šalovacích plánov.

Kontakt

ID: 4807414  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac