Manažér servisu záhradnej techniky

GAZDA, spol. s r.o.

Miesto práce
Lamač, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,00 € NETTO (v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho autorizovaného servisu, ktorý je súčasťou predajne záhradnej techniky GAZDA CENTRUM BRATISLAVA hľadáme šikovného kolegu, ktorý rozumie strojom a motorom. Tvojou úlohou bude menežovať servis a v prípade potreby aj pomôcť pri opravách. Budeš mať na starosti databázu opráv, objednávanie a hľadanie náhradných dielov. Budeš komunikovať so zákazníkmi o stave opráv a prijímať stroje na servis a do opravy.

Ochotne Ti pomôžeme a zaškolíme Ťa
Sme priateľský tím mladých ľudí
Budeš mať dostatok času na rodinu a všetko čo potrebuješ
Na základe Tvojho prístupu a odvedenej práce dostaneš príplatky a prémie k platu
Vyšleme Ťa na zaujímavé školenia, kde sa veľa naučíš
Keď si budeš potrebovať vyčistiť hlavu môžeš sa povoziť na traktore :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Sme rodinná firma a už takmer 25 rokov predávame a servisujeme záhradnú, lesnú a komunálnu techniku. Záleží nám na kvalite predávaných produktov, a preto predávame len rokmi overené značky (HONDA, Husqvarna, Stihl, Šupa, MTD,...). Máme vlastnú kamennú predajňu vrátane showroom v Bratislave - Lamači ako aj e-shop www.gazdacentrum.sk. Súčasťou služieb, ktoré poskytujeme je certifikovaný servis strojov a náradia či inštalácia (napr. robotických kosačiek) priamo u zákazníka doma. Snažíme sa neustále zlepšovať.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GAZDA spol. s r. o.
Hodonínska 7/A
841 03 Bratislava
ID: 3445038   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,00 € NETTO (v čistom)