Можливість для людей з України

Pomocná sila do kuchyne

GAUDEAMUS - zariadenie komunitnej rehabilitácie

Miesto práce
Mokrohájska cesta 3, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
858,5 EUR/mesiacFunkčný plat zamestnanca v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pomáhaš kuchárovi pri príprave surovín a výrobe jedál.
  • Zbieraš a umývaš kuchynský riad, čistíš a obsluhuješ jednoúčelové kuchynské nástroje.
  • Pripravuješ denné menu a obsluhuješ kuchynské spotrebiče, ako napr. mixér alebo mlynček na mäso.
  • Pomáhaš pri servírovaní jedál a staráš sa o čistotu kuchyne.
  • Obsluhuješ stroje, ako napríklad mixér alebo mlynček na mäso.
  • Podieľaš sa na údržbe a čistení kuchyne.
  • Ďalšie príklady typickej náplne práce zahŕňajú prípravu rôznych ingrediencií, ako napr. umývanie zeleniny alebo krájanie syrov, čistenie kuchynských ploch a podláh, a starostlivosť o kuchynské zariadenie.
  • Typický deň na pozícii Pomocná sila do kuchyne zahŕňa prípravu surovín, pomoc pri výrobe jedál, zber a umývanie kuchynského riadu, čistenie a obsluhu jednoúčelových kuchynských nástrojov a pomoc pri servírovaní jedál.
  • Pracovná doba typická pre pozíciu Pomocná sila do kuchyne je 7 hodín a 15 minút denne a pracovný čas je rozvrhnutý nerovnomerne v 2-zmennom prevádzkovom režime.

  • Dvakrát ročne si užiješ odmeny za tvrdú prácu.
  • Bezplatné parkovanie ušetrí tvoj čas a peniaze.
  • Získavaš týždeň navyše dovolenky, aby si si mohol užiť viac voľna a načerpať nové sily.
  • Zabezpečujeme zamestnanecké obedy s kvalitným a zdravým jedlom, ktoré ti uľahčia deň.
  • Získaš príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie, čo pomôžeš pri budovaní finančnej stability pre budúcnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zariadenie komunitnej rehabilitácie

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Vladimíra Mifkovičová
Tel.: +421905712317
E-mail: poslať životopis
ID: 4794539  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 858,5 EUR/mesiac