Asistent/-ka predaja GATE Malacky

GATE, a.s.

Miesto práce
Malacky
875 - 1 100 EUR/mesiac+ odmeny za výkon a mesačný obrat z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše predajne s oblečením sú svieže, nadčasové a originálne.
Hľadáme nových kolegov, ktorí nám pomôžu tento trend udržať a tiež ďalej zdokonaľovať.
Staňte sa členom nášho dynamického pracovného tímu a všetko čo budete k svojej práci potrebovať Vás naučíme.

- zákaznícky servis
- práca s tovarom
- práca s pokladňou
- udržiavanie poriadku na predajni

- Príspevok na rekreáciu
- Víkendové príplatky
- Zľavy až do 50% na nákup tovaru alebo úplne zdarma
- Pravidelná zmenovosť (krátky/dlhý týždeň)
- Priateľský kolektív
- Možnosť rýchleho kariérneho rastu
- Istota dlhodobej práce v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti na trhu

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predajné skúsenosti sú výhodou, ale nie podmiekou
- komunikatívnosť
- profesionalita, zodpovednosť, príjemné vystupovanie
- trestná bezúhonnosť

GATE - nadnárodná sieť obchodov s módou a európsky online obchod www.gate.shop

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov