Vedúci logistického centra

GATE, a.s.

Miesto práce
Textilná 23, Ružomberok-Rybárpole
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie celého logistického centra
- zabezpečenie a nastavenie efektívnosti jednotlivých procesov
- plánovanie personálnych kapacít, ich zabezpečenie a optimálne rozloženie
- meranie, vyhodnocovanie a reporting KPI jednotlivých procesov na dennej, týždennej a mesačnej báze
- plánovanie a zabezpečenie zaskladňovacích kapacít logistického centra vzhľadom na predpokladané tovarové toky
- zodpovednosť za inventúry a stavy skladu

- Práca v dynamickej spoločnosti
- Stabilná práca v mladom kolektíve
- Zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti žiadame zasielať mailom na uvedenú adresu.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti GATE, a.s. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 ZZ.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

- prax v riadení kolektívu />30 ľudí/
- znalosť dopravnej a skladovej logistiky podmienkou
- analytický typ, prirodzená autorita

GATE - nadnárodná sieť obchodov s módou a európsky online obchod www.gate.shop

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3930330  Dátum zverejnenia: 13.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac