Programátor / Developer

GATE, a.s.

Miesto práce
Ružomberok, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme GATE, náš business je fashion retail. Máme vlastné systémy, ktoré využívame na predajniach a v sklade.
Hľadáme na plný alebo aj čiastočný úväzok nového kolegu do tímu IT na centrálu spoločnosti v Ružomberku.

Disponujete intelektuálnou zvedavosťou a vášňou pre technológie?

Máte skúsenosti s programovaním, vyvíjate vo svojom voľnom čase, máte za sebou komerčné skúsenosti?

Chcete sa cítiť individuálne, ale pracovať spoločne?

Chcete mať veľa voľného času na svoje koníčky?

S nami nebudete strácať čas a kariérne porastiete.

Náplň práce:
- Návrh, vývoj a nasadzovanie softvérových aplikácií
- Rozvoj funkcionalít informačných systémov
- Zodpovednosť za vývoj a kvalitu kódov
- Programovanie, testovanie, debugovania

Vaše dielo bude zvyšovať spokojnosť našich zákazníkov. Budete mať tiež veľký vplyv na našich 800 kolegov na predajniach a v sklade, ktorí v systéme pracujú.

Ponúkame
Nadštandardné platové ohodnotenie, individuálny motivačný program a bonusy podľa osobnej produktivity.

Pružná pracovná doba. Viac, ako procesy a pravidlá sú pre nás dôležité výsledky. Samozrejmosťou je dodržiavanie deadline.

Poskytneme Vám všetko technické vybavenie, ktoré ku svojej práci budete potrebovať. Notebook a mobil aj pre súkromné využitie.

Budete pracovať v modernej klimatizovanej budove. Poskytneme Vám príjemné pracovné prostredie.

Záleží nám na Vašom profesijnom i osobnom rozvoji, a preto radi podporíme Vaše ďalšie vzdelávanie.

Veľké zamestnanecké zľavy na celý sortiment nášho tovaru.

Káva a nápoje na pracovisku zdarma.

Nástup je možný ihneď alebo podľa dohody.

Pozícia je vhodná pre absolventov.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT programátor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Python - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké zručnosti budú potrebné?
Java – pokročilý alebo iný programovací jazyk ( Python, C, C# )
SQL – pokročilý
Office – pokročilý
SŠ / VŠ vzdelanie technického smeru odbory Informatika / Výpočtová technika

GATE - nadnárodná sieť obchodov s módou a európsky online obchod www.gate.shop

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3684872  Dátum zverejnenia: 3.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac