Tvorivý a samostatný programátor - Super IT Job

GATE, a.s.

Miesto práce
Ružomberok, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda 8-10 EUR/hodina, podľa náročnosti zadania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme GATE, náš business je fashion retail. Máme vlastný systém, ktorý využívame na predajniach a v sklade. Hľadáme študenta so záujmom o programovanie.

Pracovná náplň:
- Študujete IT VŠ? Poznáte Javu / SQL a zaujímate sa o vývoj a testovanie SW? Máme pre Vás skvelú príležitosť !!!
- Ponúkame spoluprácu na hlavný pracovný pomer prevažne v režime HOME OFFICE.

Ponúkame:
- možnosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a pevnou pozíciou na trhu
- nadštandardné mzdové ohodnotenie
- možnosť osobného a profesijného rastu
- perspektívu dlhodobej spolupráce

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT programátor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť programovať v akomkoľvek programovacom jazyku
- Java – pokročilý
- SQL – pokročilý
- Office - pokročilý
- kreativitu, nadšenie a pracovitosť
- schopnosť analytického myslenia a samostatnej práce

GATE - nadnárodná sieť obchodov s módou a európsky online obchod www.gate.shop

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3684869  Dátum zverejnenia: 3.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda 8-10 EUR/hodina, podľa náročnosti zadania