Máš zmysel pre štýl a dobré organizačné schopnosti? Pracuj s nami ako selektor/ka pre pánske oddelenie!

GATE, a.s.

Miesto práce
Textilná 23, Ružomberok-Rybárpole
Termín nástupu
1.6.2024
1 450 - 1 700 EUR/mesiac+ koncoročné odmeny podľa dosiahnutého zisku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- Pravidelná e-mailová a telefonická komunikácia v anglickom jazyku s dodávateľmi spoločnosti

- Komunikácia s novými dodávateľmi a vyhľadávanie nových dodávateľov cez dostupné databázy, veľtrhy a platformy

- Sledovanie módnych trendov a príprava podkladov a inšpirácií pre novú sezónu

- Zjednávanie nákupných cien a vytváranie nových objednávok

- Plnenie plánu nákupu a manažovanie/vedenie malého tímu

- Analyzovanie trhu, konkurencie a predaja

- Kontrola tovaru na predajniach a komunikácia s grafikmi

- Pravidelné reportovanie

Popis typického dňa na pracovnej pozícii:

- Po príchode do práce si skontroluješ e-maily a zabezpečíš potrebnú komunikáciu s dodávateľmi v anglickom jazyku (prevažne selekcia z dodávateľských ponúk, dealovanie cien).

- Prejdeš si so svojím tímom otázky a úlohy a venuješ sa schvaľovaniu vzoriek a kontrole stavu objednávok.

- Skontroluješ predaje v analýzach predaja a vyhodnotíš či je potrebné vytipované tovary skontrolovať na predajniach.

- Následne sa zahĺbiš do sledovania módnych trendov a prípravy nových inšpirácií pre pánske oddelenie (zadania pre grafikov, AI, zadania pre dodávateľov)

- Priebežne vytváraš nové objednávky tak, aby si plnil plán nákupu.

Typická pracovná doba:

- Pracovná doba je v kancelárii od 7:00 do 15:30 hod. s flexi príchodom a flexi odchodom - čas príchodu a odchodu si manažuješ sám

- mesačné odmeny v závislosti od dodržiavania termínov pre plnenie stanovených plánov
- zľavy na nákup tovaru
- moderné pracovné prostredie
- možnosť cestovania
- mladý kolektív

Pokiaľ máš rád/a módu, sleduješ módne trendy a komunikácia v anglickom jazyku Ti nerobí problém, zašli nám Tvoj životopis a PREZENTÁCIU toho čo považuješ za IN V PÁNSKEJ MÓDE e-mailom na uvedenú adresu.
V predmete uveď názov pozície, o akú sa uchádzaš.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním svojej žiadosti nám dávaš súhlas ku spracovaniu Tvojich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketingové, obchodné, odevné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý
Google Sheets - Základy
Google Data Studio - Základy
Odoo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, dôslednosť a zmysel pre detail
- kreativita
- cieľavedomosť
- znalosť anglického jazyka slovom i písmom na pokročilej úrovni NUTNÁ
- dobré organizačné schopnosti
- dobré analytické schopnosti
- dobré prezentačné schopnosti
- dobrá pamäť
- orientácia na plnenie stanovených cieľov

GATE - nadnárodná sieť obchodov s módou a európsky online obchod www.gate.shop

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3555713  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac