Grafik - DTP (Senec)

GATE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude navrhnutá individuálne podľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného DTP/grafika ktorému sa sníva v cmyku a orezové značky sú jeho frajerky! Ak si samostatný, spoľahlivý, dôsledný a miluješ svoju prácu - si náš!
- príprava, spracovanie a kontrola podkladov do tlače
- rýchlosť a flexibilita
- postprodukcia a retuš
- participácia na kreatívnych zadaniach
- dodržiavanie firemného corporate dizajnu
- každy skill na viac sa ráta (3D design, motion design, UI/IX, video)

- dostaneš k dispozícií svoje miesto v office
- iMac / mobilný telefón
- práca na zaujímavých projektoch
- zázemie silnej, stabilnej a dynamickej spoločnosti
- motivačné platové podmienky
- možnosť sebarealizácie a profesného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Adobe InDesign - Expert

Počet rokov praxe

3

Výborná znalosť počítačových programov Adobe InDesign CS, Adobe Photoschop CS, Adobe Illustrator CS, Acrobat Professional.
Zodpovednosť, kreativitu a pozitívny prístup, výborné grafické cítenie, systematickosť a marketingový prístup.

Obchodná / marketingová / dátová spoločnosť, ktorá prináša riešenia predajných a zákaznických procesov
ID: 4333691  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac