Key Account Manager / Project Manager

GATE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacMzda závisí od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná starostlivosť o jedného z našich klientov zameriavajúceho sa na predaj výrobku v oblasti lekárskej estetiky a dermatológie.

- Rozvoj obchodných aktivít na Slovenskom trhu
- Zodpovednosť za obchodnú a cenovú politiku spoločnosti
- Udržiavanie a rozvoj dlhodobých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- Vyjednávanie podmienok spolupráce, tvorba strategických plánov a priorít pre zákazníkov
- Vyjednávanie obchodných podmienok so zákazníkmi
- Zodpovednosť za prípravu a splnenie ročných predajných plánov
- Vyjednávanie a príprava propagačných aktivit
- Riadenie a rozvoj zvereného tímu (3-5 osôb)
- úzka spolupráca s nadriadeným a ostatnými oddeleniami (logistika, grafici, IT a ďalší)

- Motivujúce finančné ohodnotenie (fix + bonusy)
- Príspevok na osobný automobil a paušálne PHM
- Služobný mobilný telefón
- Služobný notebook a tablet
- Ľudský prístup
- Vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Key Account Manager

Počet rokov praxe

5

- Predchádzajúce skúsenosti KAM min. 5 rokov (farmaceutický priemysel výhodou)
- SŠ, VŠ (medicínskeho alebo farmaceutického oboru výhodou)
- Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- Analyticko-logické myslenie
- Schopnosť strategického myslenia
- Silná orientácia na výsledok
- Znalosť anglického jazyka
- Vodičský preukaz sk. B
- Práca na ŽL

Obchodná / marketingová / dátová spoločnosť, ktorá prináša riešenia predajných a zákaznických procesov
ID: 4057277  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac