Servisný technik / elektrotechnik

GastroRex, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
April 2024
Od 1 800 EUR/mesiacRast mzdy v závislosti od rastu odbornosti, zvládnutia problematiky a kvalitne odvádzanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je údržba, servis a montáž elektrických (prípadne plynových) spotrebičov a zariadení, vrátane stolných spotrebičov, používaných v profesionálnych kuchyniach a zariadeniach spoločného stravovania ako sú napríklad rúry, sporáky, roboty a ďalšie spotrebiče. Najskôr práca pod dozorom skúseného kolegu, po zapracovaní ako samostatný servisný technik.
Servisný technik bude zamestnancom firmy GastroRex, centrála Bratislava, Mlynské Luhy 80.
Pracovný čas: Po-Pi (8-16:30),
So,Ne-pracovné volno.

Práca v dynamickom tíme pre spoločnosť GastroRex, pôsobiaca na slovenskom trhu 24 rokov. Ponúkame odborný rast a prácu pod dozorom skúsených kolegov, odborná príprava a školenia.

- Stabilné zamestnanie v renomovanej spoločnosti.
- Možnosť profesijného rastu a ďalšieho vzdelávania.
- Firemné vozidlo na prácu.
- Konkurenčné platové podmienky a benefity.

Informácie o výberovom konaní

Nabídku a životopis zasílejte e-mailem na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Servisná činnosť, údržba

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vítaná praxe a zkušenosti s montáží a servisem gastrozařízení.

Minimálna odborná spôsobilosť podľa § 22-samostatný elektrotechnik.
Samostatnosť a spoľahlivosť v práci.
Vodičský preukaz skupiny B.

Firma Gastrorex, pobočky Košice, Bratislava, Banská Bystrica je obchodná firma, pôsobiaca na slovenskom a českom trhu od roku 2000 ako dodávateľ profesionálnej kuchynskej gastro techniky a gastro doplnkov pre gastronomické prevádzky a tiež ako projekčná a servisná organizácia na poli verejného stravovania.
Sme oficiálny dovozca ponúkaných značiek a priamo zastupujeme najmä nemeckého a talianskeho výrobcu profesionálnej gastrotechniky na Slovensku.
Medzi našimi realizáciami sú prevádzky, veľkokapacitné kuchyne, napríklad kuchyňa pre jadrovú elektráreň, hotelové reštaurácie, kaviarne, bary, ale aj malé fastfoody a rýchle občerstvenie.
Viac najdete na www.gastrorex.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4778374  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac