Odborný prodejce profesionální gastrotechniky, Gastrorex pobočka B. Bystrica

GastroRex, s.r.o.

GastroRex, pobočka Banská Bystrica, Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
oktober 2021
1 200 - 4 000 EUR/mesiacVýše platu je závislá na měsíčním obratu a hospodaření pobočky. Prémie jsou počítány jako procenta z tržeb střediska a plnění plánu prodeje.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný prodejce profesionální gastrotechniky (sporáky, konvektomaty, myčky, fritézy, grily....) pro gastronomické provozy - restaurace, jídelny, občerstvení a další provozy společného stravování, (viz - www.gastrorex.sk ) na pobočce GastroRex s.r.o., Banská Bystrica.
Náplní týmové práce je:
- vyhledávání potenciálních zákazníků z řad provozovatelů restaurací, jídelen, barů,
kaváren, cukráren, rychlého občerstvení,
-jednání se zákazníkem,
-vypracování nabídky gastrotechniky, prodej gastrotechniky a péče o zákazníka.
- ve spolupráci s profesionálním kuchařem společnosti Gastrorex, předvádění konvektonatů, holdomatů a jiné moderní gastrotechniky v rámci předváděcí místnosti pobočky GastroRex - B.Bystrica.
- administrativní práce spojené s obchodem - evidence nabídek, statistika prodeje, kontrola, ekonomické vyhodnocování uzavřených obchodů.
Zajimavé finační ohodnocení zejména z uzavřených a realizovaných obchodů a hospodaření pobočky GastroRex Banská Bystrica.
Pracoviště GastroRex s.r.o., pobočka B.Bystrica

Pokud splňujete uvedená kritéria, zašlete svůj profesní životopis na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomie, obchod, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

obchodní- prodejní dovednosti, příjemné vystupování, orientace a záliba v gastronomii a přípravě jídel, flexibilita, vhodné pro absolventa střední nebo vysoké školy se zaměřením na gastronomii, základní znalosti prodávaného sortimentu (viz www.gastrorex.sk), bydliště B.Bystrica a blízké okolí

Firma Gastrorex, pobočky Košice, Bratislava, Banská Bystrica je obchodná firma, pôsobiaca na slovenskom a českom trhu od roku 2000 ako dodávateľ profesionálnej kuchynskej gastro techniky a gastro doplnkov pre gastronomické prevádzky a tiež ako projekčná a servisná organizácia na poli verejného stravovania.
Sme oficiálny dovozca ponúkaných značiek a priamo zastupujeme najmä nemeckého a talianskeho výrobcu profesionálnej gastrotechniky na Slovensku.
Medzi našimi realizáciami sú prevádzky, veľkokapacitné kuchyne, napríklad kuchyňa pre jadrovú elektráreň, hotelové reštaurácie, kaviarne, bary, ale aj malé fastfoody a rýchle občerstvenie.
Viac najdete na www.gastrorex.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1795582  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac