Cukrár

GastroMix s. r. o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu novú prevádzku v Partizánskom hľadáme cukrára/ku.
príprava cukrárenských výrobkov, múčnikov a sladkých jedál podľa požiadaviek
spolupráca na tvorbe jedálneho lístka a ponuky sladkých jedál

Zaujímavé finančné ohodnotenie
Jednozmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

4

– výučný list
– platný zdravotný preukaz (potravinársky preukaz)
– zmysel pre pestrosť a inovatívnosť chutí, dodržiavanie
receptúr
– ochota pracovať v tíme i samostatne, samostatnosť,
zodpovednosť
– odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti

Naša spoločnosť poskytuje služby stravovania a výdaja stravy v jedálenskom zariadení. Poskytujeme služby na spoločenské akcie ako sú rôzne oslavy a posedenia.
ID: 3864805  Dátum zverejnenia: 6.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac