Можливість для людей з України

Kuchár

GASTROMILA, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Podmienkou prijatia je platný zdravotný preukaz a osvedčenie o spôsobilosti, tj. výučný list, maturita z potravinárskeho odboru, alebo získané osvedčenie z Červeného kríža.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár,čašník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Činnosť spoločnosti GASTROMILA spol. s.r.o. je zameraná hlavne na poskytovanie služieb závodného stravovania , poriadania kultúrno - spoločenských akcií, svadieb , banketov, stužkových slávností a pod. Na trhu spoločnosť pôsobí už dvadsať rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4404743  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac