Kuchár

Gastrogal - Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Veterná 40, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 EUR/mesiac + príplatok za soboty a nedele.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná činnosť spočíva v práci v kuchyni. Začiatok pracovnej doby od 06:00 hod do 18:00 hod. Krátky a dlhý týždeň. Práca v malom kolektíve - veľmi jednoduchá. Denne sa varí dva druhy jedál a dve polievky. Počet obedov za deň cca 70 porcií. Pracovný týždeň sa dá meniť po dohode s druhým kuchárom.

Po dohode so zamestnávateľom.

Práca je vhodná aj pre dôchodcov a pracovný čas vieme prispôsobiť potrebám kuchára. Uchádzač sa môže bližšie informovať na prácu na tel. čísle 0905 221 053 pán Gál

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

2

Uchádzač by mal mať prax v odbore kuchár, vedomosti pri varení a flexibilnosť pri práci.

Spoločnosť sa zaoberá spoločným stravovaním, rozvozu stravy a catering

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Dlhá 89
949 01 Nitra
ID: 1412344   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 EUR/mesiac + príplatok za soboty a nedele.