Obchodný zástupca GastroCorp

GastroCorp s.r.o.

Miesto práce
Rosinská cesta, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
07.01.2020
1 000 - 1 500 EUR/mesiacZákladná minimálna mzda pre rok 2020 + % z predaja - Väčšinou je to omnoho viac , ako uvádzame v inzeráte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexná starostlivosť o nových a existujúcich zákazníkov
• Doťahuje a rieši obchodné prípady
• Analyzovanie a spracovávanie dopytov vrátane identifikácie potrieb v celom rozsahu
• Rád sa postará o reklamáciu zákazníka , príp. posunie na servisné oddelenie
• Dodržiava firemné predpisy , udržiavanie poriadku vo zverenom automobile , predajni , ateliéri a vo zverenom priestore .
• Denne si obchodný zástupca vedie a predkladá nadriadenému denný report + vedie databázu návštev
• Vypracovávanie cenových ponúk pre zákazníka
• Zadávanie požiadaviek do výroby
• Zodpovednosť za plnenie plánu
• pravidelný reporting, štatistiky
• Zodpovednosť za zverené prostriedky , či peňažné alebo nepeňažné (tovar a pod) a služobné auto

Služobné auto , telefón , firemné know how , káva a veľa ďalšieho ,čo radi vysvetlíme na osobnom pohovore

Životopis zasielajte cez profesia.sk alebo na emailovú adresu : [email protected]
Kontaktovať pre veľký záujem , budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod , technický smer ,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Pozícia je vhodná aj pre F&B , prevádzkarov
• Veľmi dobré komunikačné skúsenosti , či už písomne
alebo osobne
• Jasná argumentácia
• Príjemné vystupovanie
• Veľmi dobré komunikačné skúsenosti a schopnosti
• Zodpovednosť
• Samostatnosť
• Flexibilita
• Lojálnosť

We live for GASTRO
Značka GastroCorp pod sebou spája odborníkov na technickú, výrobnú, dizajnovú ale aj manažérsku problematiku reštauračných a barových prevádzok, ktorí radia: ,,Skvelá reštaurácia je na nezaplatenie, zlá Vás môže stáť majetok”
Sme na trhu od roku 2013 , máme za sebou desiatky realizácií z ktorých sme nabrali veľa cenných skúseností .
Orientujeme sa na prevádzky a sú nám blízke typu stred a vyššie . Našimi klienti sú hotely , reštaurácie , bistrá , pizzerie , kaviarne ...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3824170  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacZákladná minimálna mzda pre rok 2020 + % z predaja - Väčšinou je to omnoho viac , ako uvádzame v inzeráte