Kuchař, šéfkuchař, pomocná síla do Německa

GastroAgency s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 900 - 2 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do hotelů a horských chat v různých oblastech Německa hledáme pracovníky do kuchyně - kuchaře, šéfkuchaře, pomocné kuchaře, umývače nádobí..

Uplatnění u nás najdou kuchaři po vyučení, ale i kuchaři s dlouholetou praxí.
Vybrat si můžete ze 3* - 5* hotelů, rodinných penzionů nebo horských chat.

Pracovních pozic máme více a vždy se budeme snažit přizpůsobit tak, aby Vám vše vyhovovalo. Nabízíme možnost odpracovat jednu sezónu, nebo navázat dlouhodobou spolupráci. Práce je na 5 nebo 6 dní v týdnu, dle lokality.

Požadujeme
- němčina na úrovni A2
- praxe nebo vyučení v oboru

Nabízíme
- práce na smlouvu přímo se zaměstnavatelem
- platové ohodnocení dle kvalifikace
- ubytování a strava zdarma
- 13.,14. plat navíc

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis, poté se domluvíme na dalším postupu. Těšíme se na spolupráci!

Pokud chcete být mezi prvními, kterým se ozveme zpět, doporučujeme se rovnou nezávazně registrovat na našich stránkách  www.sunagency.cz :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Hotely po celém Rakousku a Německu

www.sunagecy.cz
www.sunagency.sk

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše agentura se sídlem v Praze již 6 let úspěšně spolupracuje s ověřenými hotely v zahraničí a vybírá pro tebe ta nejlepší práce z hotelnictví.
O tom, co si o nás myslí naši klienti, kteří přes nás vyjeli, se můžeš dočíst zde (zkopíruj odkaz do vyhledavače):

Pokud i ty chceš pomoci s nalezením vysněné práce, stačí se u nás registrovat.
O zbytek se postaráme my :)
Těšíme se na spolupráci!

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4576413  Dátum zverejnenia: 11.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/měsíc