Čašník/čka

Gastro Sport, s.r.o.

Miesto práce
Villa Necas, Pri celulózke, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 600-900 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ťa do tímu:
- ak rád obsluhuješ, staráš sa a komunikuješ s hosťami
- rád pracuješ v príjemnej pracovnej atmosfére s tímom

Ponúkame ti:
- prácu v novootvorenej prevádzke alebo v **** hoteli Villa Nečas
- možnosť zamestnaneckého stravovania, školenia
- výhodné mzdové podmienky a kariérny rast
- práca v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

prax minimálne 1 rok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- chuť a motivácia pracovať v profesii čašník/čka
- schopnosť pracovať v tíme a učiť sa nové veci
- samostatný a zodpovedný prístup k práci

- Príjemné a profesionálne vystupovanie

Hotel Villa Nečas**** je členom historických hotelov na Slovensku s a´la carte reštauráciou, vinotékou, salónikmi, wellnesom a letnou terasou. Usporadúvame svadby "pod jednou strechou", firemné akcie - školenia, semináre.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3556785  Dátum zverejnenia: 8.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600-900 € netto