Čašník/Čašníčka v Žiline s ubytovaním

GASTRO MS, s.r.o.

Smreková 3502/33, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Tvrdošín, okres Levice, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
15.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 800e v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi
- príprava nápojov
- práca s pokladničným softvérom
- príprava pracoviska a udržiavanie poriadku na rajóne

Bývanie zabezpečené na firemnom byte.Preplatíme cestu na zaučenie.Pravidelné prémie k platu, zamestnanecká strava zadarmo,dovolenka.

V rámci početného záujmu o ponúkanú pozíciu, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- samostatný a zodpovedný prístup práci
- spoľahlivosť
- príjemné a profesionálne vystupovanie voči hosťom

Úspešný pub a reštaurácia so stabilnou klientelou,výborný kolektív,férový prístup.
Spoločnosť prevádzkuje gastro zariadenia od r.2004 - stabilita,istota.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3223230  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800e v čistom