Vodič na rozvoz potravinárskeho tovaru

Gastro - Genius s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
1 315 EUR/mesiac1.000 Eur (netto) základná čistá mzda + variabilný zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Gastro-Genius s.r.o., spoločnosť so stabilným finančným zázemím, dodávateľ mrazených a chladených potravín v segmente HoReCa, za účelom rozširovania svojho tímu hľadá

Vodiča na rozvoz potravinárskeho tovaru
pre región západného a časti stredného Slovenska

Vaše úlohy:
- denný rozvoz tovaru (mrazeného a chladeného)
- nakládka/vykládka tovaru
- každodenná práca s pokladňou
- každodenná práca s hotovosťou a ceninami (stravné lístky)
- starostlivosť o zverené vozidlo (čistota, hlásenie porúch atď.)

Váš profil:
- vodičský preukaz typu B
- predošlá prax s rozvozom potravinárskych výrobkov je veľká výhoda
- znalosť maďarského jazyka je veľká výhoda (nie podmienka)
- bezúhonnosť
- precíznosť a spoľahlivosť
- stredoškolské vzdelanie
- bydlisko Galanta alebo blízke okolie
- schopnosť riešenia problémov
- dobré koordinačné zručnosti

Čo ponúkame:
- fixná mzda 1.000 Eur (netto) + variabilný zložka
- prácu na trvalý pracovný pomer (na dobu neurčitú)
- firemný telefón
- pracovná doba od PO – PIA (voľné víkendy a sviatky)

Ak Vás Naša pracovná ponuka zaujala, kontaktujte Nás a pošlite Nám Váš životopis na e-mailovu adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

ID: 4381271  Dátum zverejnenia: 18.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 315 EUR/mesiac