Vodiča na rozvoz potravinárskeho tovaru

Gastro - Genius s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Gastro-Genius s.r.o., spoločnosť so stabilným finančným zázemím, dodávateľ mrazených a chladených potravín v segmente HoReCa, za účelom rozširovania svojho tímu hľadá

pre región západného a časti stredného Slovenska

Vaše úlohy:
• denný rozvoz tovaru (mrazeného a chladeného)
• nakládka/vykládka tovaru
• každodenná práca s pokladňou
• každodenná práca s hotovosťou a ceninami (stravné lístky)
• starostlivosť o zverené vozidlo (čistota, hlásenie porúch atď.)

Váš profil:
• vodičský preukaz typu B (typu C je výhoda)
• predošlá prax s rozvozom potravinárskych výrobkov je veľká výhoda
• znalosť maďarského jazyka veľká výhoda
• bezúhonnosť
• precíznosť a spoľahlivosť
• stredoškolské vzdelanie
• bydlisko v Galante alebo v blízkom okolí
• schopnosť riešenia problémov
• dobré koordinačné zručnosti

Čo ponúkame:
• prácu na trvalý pracovný pomer (na dobu neurčitú)
• firemný telefón
• pracovná doba od PO – PIA (voľné víkendy a sviatky)

Ak Vás Naša pracovná ponuka zaujala, kontaktujte Nás a pošlite Nám Váš životopis na e-mailovu adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

ID: 3858050  Dátum zverejnenia: 28.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac